MODLITBA

Dnešní článek bude o modlitbě. Proč? Protože jsem v ní mizerná. Stejně jako v psaní článků, jak jste si jistě už všimli. ;-)

Zamyšlení nad modlitbou sv. Tomáše Akvinského za moudré uspořádání života.

Pokud se zrovna nacházíte na trochu temnějším místě v životě nebo jste skleslí a demotivovaní ve víře a nemáte nikoho, kdo by vás nasměroval zpátky na Boha, tak jsme tu my a přinášíme vám dávku Boží útěchy a motivace. Bůh je s vámi, nezapomeňťe na to.

Někteří z vás vyrostli ve víře a rodiče vás k tomu vedli, takže víte jak na to, ale je tu určitě plno lidí, kteří z nějakého podnětu konvertovali ke křesťanství v průběhu života, nebo možná jste právě teď v procesu poznávání Boha, ale nevíte, jak to máte udělat.

Ticho

22.11.2017

Jsou lidé (jasně, taky mezi ně patřím), kteří když jedou sockou (myšleno autobus), automaticky nahodí sluchátka na uši a zmáčknou play. Nebo lidi, co nesnesou jet sami autem, aniž by si nepustili rádio. Taky zapínáte televizi, když přijdete do prázdného bytu? Ne, že by tam něco zrovna dávali, ale i kouzelná školka nebo dokument o reprodukci...

Bavila jsem se na toto téma s jedním knězem, když jsem procházela menší duchovní krizí. (Jinak
řečeno, byla jsem v depce z toho, že já prosím a modlím se, ale někdo evidentně přestřihl drát u
božího přijímače, trochu hereze, ale bylo to vážně frustrující) S trochou štěstí se mi povede vysvětlit vám aspoň tak polovinu toho, co mi pověděl....